Wykrywacze Metali – Wszystko co musisz wiedzieć

How Deep Will Metal Detectors Go?

Głębokość, w jakiej wykrywacz metalu znajdzie cel, zależy naprawdę od wielu rzeczy, w tym wielkości, kształtu, orientacji i materiału celu, jak zmineralizowana jest Ziemia, oraz wielkości i kształtu kręgów wyszukiwania, które masz na czujce. Trudno jest umieścić numer na jak głęboko wykrywacz metalu określi cel, ale jeden z naszych ekspertów wykrywania może być w stanie dać figurę Ballpark, kiedy podzielić się specyfiki witryny wyszukiwania, maszyny i możliwe cele.

Gold nugget hunting (prospecting)

Maszyny poszukiwające mogą wahać się od $500 aż do $10 000.

Większość z tych maszyn będzie PI i powinny być stosowane w obszarach, gdzie wiadomo, że złoto można znaleźć.

Jeśli chcesz najlepszy detektor poszukiwania złota, Idź z Minelab. Nie można ich pokonać.

Przeczytaj nasz kompletny poradnik na temat najlepszych wykrywaczy metali na złoto.

Best Metal Detector for Kids

Jaki jest najlepszy wykrywacz metali dla dzieci? Wszystkie te same zasady powyżej nadal obowiązują, jedyną rzeczywistą różnicą, będzie waga.

W zależności od tego, jak stare jest dziecko, może chcesz zacząć od detektora, który nie jest super ciężki.

Możesz również chcieć dostać maszynę, która jest stosunkowo łatwy w użyciu z nie wiele ustawień. Trzymaj się podstaw.

Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po wyborze najlepszego wykrywacza metali dla dzieci.

Buyer’s Guide

Ten poradnik zakupu będzie przejść do szczegółów na temat najlepszych wykrywaczy metali i wyjaśnić, czego szukać przy wyborze.

Ale po pierwsze, niektóre twarde prawdy.

Nie ma uniwersalnego „najlepszego” wykrywacza metali.

Pytanie należy zadać to: „jaki jest najlepszy wykrywacz metali dla rodzaju polowania chcę zrobić, gdzie mieszkam, moje doświadczenie, i mój budżet.”

Aby odpowiedzieć na to pytanie, istnieje kilka czynników, które mogą lub nie mogą wpływać na proces decyzyjny.

Celem tego artykułu jest złamać wszystko w ujęciu realnym, więc masz o wiele lepszy pomysł, który detektor jest najlepszy dla Ciebie!

Skill Level

Przede wszystkim Porozmawiajmy o swoim doświadczeniu w wykrywaniu metali.

Czy kiedykolwiek wykrył przed?

Jeśli tak, Pomiń tę sekcję i przejdź dalej.

Jeśli nie, to prawdopodobnie będziesz chciał zacząć od maszyny na poziomie entry-level. Nie ma szybszego sposobu, aby stać się sfrustrowani hobby niż kupowanie skomplikowanego detektora, którego nie rozumiesz.

Wszystkie wykrywacze metali wykrywają metal – tak jak wszystkie samochody przejechać w dół drogi. Co sprawia, że jeden detektor lepszy niż inny (jak samochody) jest dodatkowe funkcje i ulepszenia.

Poszukaj detektora dla początkujących w zakresie $150-300. Nic poniżej, że nie jest naprawdę uważany za detektor-jest uważany za zabawkę.

Budżetu

Może to być największy czynnik ich wszystkich, zwłaszcza, gdy nigdy nie próbował wykrywacz metali.

Nie każdy ma $800 do spadku na hobby nie są pewni, że nawet jak.

Większość nowych hobbystów wydają się wydać $150-$ 300 na ich pierwszy detektor. Na szczęście, że kupuje tylko tyle maszyny, aby dostać się uzależniony.

Intended Use

Rodzaj polowania masz zamiar robi sprawia, że istotną różnicą w jakiej maszynie kupić.

Podczas gdy większość maszyn są zaprojektowane jako wszystko wokół detektory monety, biżuteria, i relikwie, istnieją również specjalne maszyny do różnych zastosowań.

Coin and jewelry

Większość maszyn są przeznaczone do polowania na monety i biżuteria-zwłaszcza tych wyceniane pod $600 lub tak.

Jedną rzeczą, którą chcesz upewnić się tutaj jest to, że nie kupisz maszynę o zbyt wysokiej częstotliwości-tj., jeden przeznaczony do poszukiwania złota (można przeczytać nasz przewodnik tutaj na najlepszych wykrywaczy metali dla samoroży złota).

Tak długo, jak pobyt poniżej 15 kHz, będziesz dobrze. Częstotliwość i głębokość mają odwrotny związek, więc im wyższy, tym mniej głębokości dostaniesz na cele wielkości monety.

Będziesz również chciał uniknąć impulsu indukcyjnego-lub PI na krótko. Są one zbudowane bardziej do polowania na słonowodu i poszukiwania złota.

Do wszystkich celów polowania na monety i biżuterię, trzymać się pojedynczej częstotliwości czujnik VLF przy pierwszym uruchomieniu się.

Czytaj więcej tutaj o najlepszy wykrywacz metali dla monet.​

Relic Hunting

Te same zasady obowiązują w przypadku polowania na Relic. Większość maszyn wszystko okrągłe zrobi dobrze dla Relic polowania.

Jeśli jednak szukasz bardziej zaawansowanej Relic maszyny myśliwskiej, będziemy chcieli szukać funkcji, takich jak te:

• Duża Cewka – najlepiej DD

• Nieznacznie wyższa częstotliwość (10-20 kHz)

• Regulowany próg

• Żelazne audio

• Zarówno ręczny, jak i automatyczny bilans uziemienia

• Wykrywacze metali Best Relic polowanie

Salt Water Beach Hunting

Jeśli masz zamiar zrobić większość swoich polowania w i wokół słoną wodą, musisz maszynę specjalistyczny.

Zauważ, że nie potrzebujesz specjalistyczny automat, jeśli polujesz na suchym piasku morskiej plaży.

Jeśli polowanie na mokrej piasku, Surf lub wody, musisz maszynę, która jest albo PI lub Multi-Frequency.

NIE kupuj jednej maszyny częstotliwości do słoną wodą-pomimo materiałów marketingowych firmy!

Będą one działać? Pewien. Ale jesteś głębokość będzie poważnie ograniczona do punktu, w którym nie jest nawet warto wykryć.

Podczas gdy albo PI lub Multi-Frequency będzie działać, istnieją pewne plusy i minusy do każdego.

Zobacz nasz kompletny przewodnik na wykrywacze metali na plaży.​

Pulse Induction

Maszyny indukcyjne impulsowe nie są przeznaczone do dyskryminowania. Więc jeśli planujesz polowanie na plaże, gdzie jest mnóstwo śmieci, Idź z wielu częstotliwości.

Maszyny PI również wydają się być nieco cięższe, ponieważ wiele z nich jest budowanych do nurkowania. Więc będziesz również chciał kupić coś w klatce piersiowej/szelki nosić wagę.

Główną zaletą maszyn PI jest ich głęboka głębokość w wysoce zmineralizowanych obszarach, takich jak plaże ze słoną wodą. Po prostu nie można go pokonać.

Najpoważniejsze myśliwych plaży używać indukcji impulsowej.

Przy wyborze każdej czujki na plaży, to idzie bez powiedzenia, że chcesz maszynę, która jest w pełni wodoodporny i zanurzenia-które większość detektorów nie są.

Wszystko, co musisz, to trafić przez jedną falę podczas kopania otworu, a maszyna jest toast, jeśli nie jest wodoodporny.

Multiple Frequency

Zaletą korzystania z detektora wielo-częstotliwościowego w słonych wodach jest to, że można dyskryminować niechciane cele.

Można również korzystać z tej samej maszyny dla wszystkich polowanie w przeciwieństwie do PI, gdzie należy tylko naprawdę używać go do polowania na plaży.

Jedynym prawdziwym con do korzystania z maszyny wieloczęstotliwościowej na plaży jest to, że nie dostaniesz typ głębokości chcesz z PI-choć nadal będzie doskonała.

Fresh Water Hunting

Polowanie słodkowodne jest znacznie łatwiejsze zwierzę do walki.

Jedynymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę, jest to, że otrzymujesz w pełni zatapialne maszyny z dobrą dyskryminacją – to naprawdę jest.

Technologii

Istnieje kilka różnych technologii należy zapoznać się z przy wyborze, który detektor kupić.

Będę Podsumowując każdy poniżej bardzo szeroko:

Bardzo niska częstotliwość (VLF)

Bardzo niska częstotliwość (VLF) to technologia wbudowana w większości detektorów – prawie każda maszyna pod $1 000.

Są to maszyny częstotliwości sygnału używane do monety, biżuteria, i Relic polowania. Jeśli dopiero zaczynasz, dostać się VLF.

Indukcja impulsów (PI)

Indukcja impulsowa (PI) to technologia stosowana w specjalistycznych maszynach do obszarów o wysokiej mineralizacji – czyli na plażach słonej wody i złotym kraju.

Maszyny te będą uderzać przez minerałów ziemi, takich jak sól i żelazo i będzie raport na wszystkich metalowych przedmiotów bez możliwości dyskryminacji.

Wiele częstotliwości (MF)

Czujki Multi-Frequency (MF) są zazwyczaj maszyny, które wykraczają ponad $1 000 i najczęściej spotykane w wysokiej klasy detektory Minelab.

Są one najlepsze, jeśli poważnie myślisz o wykryciu i masz budżet na jego kopię zapasową.

Są one również idealne do robienia zarówno słonowodną, jak i dookoła wykrywania bez konieczności kupowania dwóch maszyn.

Używam Minelab CTX 3030 z tego powodu.

Szukaj cewki

Kolejną rzeczą do rozważenia jest cewka czas, że pochodzi z detektora. Istnieje kilka punktów należy wziąć pod uwagę przy wyborze cewki.

Rozmiar cewki magazytej

Ogólnie rzecz biorąc, im większa Cewka, tym lepsza głębokość.

Tak powszechne poczucie mówi, aby kupić największą cewkę, prawda?

Nieodpowiednim.

Istnieją inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę. Po pierwsze, warunki gruntowych i mineralizacja odgrywają ogromną rolę w jakiej wielkości cewki do wykorzystania.

Podczas gdy duże cewki uzyskać lepszą głębokość, widzą również więcej ziemi, co oznacza, że detektor musi przetwarzać więcej sygnałów w zmineralizowanej gleby, które mogą prowadzić do bardzo złe fałszowanie, słabe ID cel i pominiętych celów.

Gdy tak się stanie, jesteś zmuszony do zmniejszenia czułości, a tym samym zmniejszenie głębokości.

Mniejsza Cewka zobaczy mniej ziemi, proces mniej sygnałów naziemnych i pozwalają zwiększyć czułość do punktu, w którym można być coraz tej samej głębokości, jak w przypadku większych cewki w neutralnej ziemi.

Sensu do tej pory? OK, zmyjmy to dalej teraz…

Nie tylko mniejsza Cewka daje porównywalną głębokość w zmineralizowanym podłożu, ale również daje lepszą separację docelową, dzięki czemu można lepiej zidentyfikować wiele celów w ramach cewki (zbierając dobre cele wśród śmieci).

Mówiąc o separacji docelowej, porozmawiajmy o konfiguracji cewki.

Typ cewki magazytej

Istnieje kilka rodzajów konfiguracji cewki-najczęściej używane jest koncentryczne i podwójne d (DD).

Bez wsiadania do zbyt wiele szczegółów, cewki DD będzie Ci lepszą głębokość wykrywania i radzić sobie z mineralizacji ziemi lepiej niż koncentryczne.

Cewki koncentryczne są zazwyczaj bardziej opłacalne. Jedyną prawdziwą zaletą ma nad DD (moim zdaniem) jest to, że może być łatwiej wskazać cel. Wskazanie z cewką DD po prostu wymaga więcej praktyki.

Rozmiary cewki akcesoriów

Mineralizacja ziemi na bok, istnieje kilka innych powodów, dlaczego warto mieć dodatkowe rozmiary cewki w torbie.

Jeśli polujesz na małe, ciasne tereny, takie jak Place zabaw czy bardzo skaliste tereny, jak w Złotym kraju, powinieneś rozważyć mniejszą cewkę dla lepszej zwrotności. Cewki te nazywane są cewki snajperskie.

Alternatywnie, jeśli szukasz na pokrycie dużych, otwartych obszarów, takich jak plaże i pola gospodarstwa, większa Cewka może być lepszym rozwiązaniem.

Wystarczy pamiętać, większe cewki będą o wiele cięższe, więc może być konieczne uzyskanie pewnego rodzaju uprzęży, jeśli chcesz wykryć więcej niż 30 minut.

Ekran w porównaniu z żadnym ekranem

Większość doświadczonych myśliwych wykrywa w dużej mierze dźwięk, ale ekran (VDI) jest przydatny.

To może powiedzieć nam takie rzeczy jak głębokość celu, co uważa, że celem jest, gdzie nasza wrażliwość i dyskryminacja są ustawione, żywotność baterii i wiele innych rzeczy, w zależności od detektora.

Niektórzy ludzie uważają, że to głupie właścicielem maszyny bez ekranu, podczas gdy inne są dobrze z Tesoro detektor typu, że funkcje tylko gałki.

Fisher F5 zintegrowane obu tych światów. Posiada ekran i gałki. Dla tych, którzy lubią najlepsze z obu światów, które mogą być czujka warto patrząc.

Wykrywacze metali bez ekranu są powszechnie określane jako sygnał dźwiękowy i koparki, ponieważ nie ma wyświetlacza informujący, co detektor uważa, że znalazł się w ziemi

Waga czujki

Niektóre wykrywacze metali są lekkie jak piórko, podczas gdy inne są zbudowane jak cegły i mogą być dość ciężkie.

Jeśli masz problemy z łokciem lub barkiem lub inną dolegliwość, która ogranicza aktywność fizyczną, zaleca się, aby uzyskać lżejszy detektor.

Fisher i Tesoro mają reputację najlżejszych w branży. MID i wysokiego poziomu maszyn, takich jak AT Pro są dość nieco cięższe, ale nadal nie potwór.

Rozważając swoją pierwszą maszynę, zwróć szczególną uwagę na to, ile waży, zwłaszcza jeśli planujesz polowanie na kilka godzin naraz.

Dodatkowe badania

Badania w YouTube

Po zawężeniu wyborów do dwóch lub trzech detektorów, Oglądaj je w akcji na YouTube.

Nie ma nic takiego jak widząc ich i słysząc Właściciele mówią o nich, aby dać nam świetny pomysł, co maszyna jest jak i jak to działa.

YouTube oferuje wszystko, od opinii do testowania rzeczywistych scenariuszy polowania, i wszystko pomiędzy.

Czytaj Opinie

Ten może wydawać się oczywiste, ale Byłbyś zaskoczony, jak wiele osób kupuje detektor „całkowicie ślepy”, tak powiem, że nigdy nie czytać jeden przegląd na maszynie.

Tak, jeśli myślisz o Fisher F22, na przykład, wpisz Fisher F22 Opinie do wyszukiwarki i czytać jak najwięcej, jak można znaleźć. Oni naprawdę pomagają.

Możesz również znaleźć moją szczegółową recenzję Fisher F22 klikając tutaj.

Czy oglądanie filmów z YouTube lub czytanie recenzji online, weź wszystko z ziarna soli.

Nie pozwól negatywnej recenzji wpłynąć na decyzję o zakupie. Większość negatywnych opinii jest wynikiem kogoś zakupu niewłaściwego detektora.

Pamiętaj, że „prawo” detektor zależy od czynników, takich jak umiejętności, budżetu, użytkowania, lokalizacji, itp.

Doskonałym przykładem jest to, kiedy ludzie mówią, że w Pro jest niesamowite w słonej wodzie.

Spójrz, gdzie się znajdują. Czy są w pobliżu Zatoki Meksykańskiej, gdzie poziom soli nie są tak ekstremalne jak oceany Atlantyckim i Pacyfiku?

Prawie zawsze są.

Innym przykładem jest to, kiedy ludzie próbują użyć detektora poziomu wejścia w obszarach takich jak Północno-Zachodni Pacyfik, gdzie gleba jest bardzo zmineralizowana.

Nie jest to, że detektor jest zły, to tylko zła aplikacja.

Marki jakościowe

Zazwyczaj polecam trzymać się znanych marek ich jakości i obsługi klienta.

Te marki są:

• Rybak

• Z Garrett

• Makro

• Minelab

• Teknetyka

• Lek Tesoro

• Doświadczenie w zakresie XP

• Białka białe

Gwarancji

Należy również zrozumieć, jak działa gwarancja dla marki, którą zdecydujesz.

Większość marek będzie mieć gwarancję w zakresie 2-5 lat, z wyjątkiem Tesoro, która jest żywotność.

Jeśli kupujesz maszynę wodną, gwarancja jest zwykle znacznie mniejsza (1-2 lat).

Również Jeśli zdecydujesz się kupić używany, upewnij się, że gwarancja jest zbywalne, ponieważ niektóre marki nie pozwalają na to.

Akcesoria w zestawie

Wreszcie, warto również rozważyć wszelkie akcesoria, które mogą pochodzić z detektora-zwłaszcza jeśli próbujesz pozostać na budżet.

Jeśli jesteś nowy w hobby, niektóre akcesoria masz zamiar znaleźć się kupując w pewnym momencie są:

• Wskaźnik pinpointer

• Słuchawki douszne

• Koparka

• Futerał

• Torba do przewozu

• Scoop (Jeśli polowanie na plaży)

Nie daj się zwieść niektórzy sprzedawcy, którzy zawierają Tanie Akcesoria z ich detektory-zwłaszcza z pinkursory i koparki. Nazywamy te „Akcesoria sklepu dolara”.

Zazwyczaj te przedmioty są o tej samej jakości, jak można znaleźć w sklepie dolara-mimo sprzedawcy twierdząc, „setki dolarów w wartości!”

Pakowanie w górę

Wykrywanie metalu jest hobby można rozwijać się w godzinach nadliczbowych. Nie ma potrzeby kupowania najdroższego detektora od razu i nie mam pojęcia, co robisz.

Nie overthink swój pierwszy zakup. Ten artykuł mówi o wielu czynników do rozważenia, ale nie jest przeznaczony do Przestrasz Cię od pierwszego zakupu.

Tak długo, jak trzymać się punktu ceny z jednym z głównych marek, naprawdę nie może pójść źle.

Mam nadzieję, że ten poradnik był pomocny i że teraz masz lepszy pomysł najlepszy wykrywacz metali dla Ciebie!

W tym metalowym wykrywaniu przewodnika dla początkujących pokrywamy wszystko, od najlepszych miejsc do wykrycia niezbędnego sprzętu, którego potrzebujesz. Dowiesz się również o metalu wykrywania prawa, etykieta do naśladowania, i co zrobić ze znaleziska! Kontynuuj czytanie poniżej…

_____________________________________________________________________________

W tym metalowym wykrywaniu przewodnika dla początkujących pokrywamy wszystko, od najlepszych miejsc do wykrycia niezbędnego sprzętu, którego potrzebujesz. Dowiesz się również o metalu wykrywania prawa, etykieta do naśladowania, i co zrobić ze znaleziska! Kontynuuj czytanie poniżej…

Clive-hobby-pomoc napisał: Clive

Szacowany czas czytania:

Wykrywanie metali dla początkujących

Jeśli kochasz wielkie zewnątrz i lokalnej historii, nie ma lepszego hobby niż metal wykrywania.

Oto nasz przewodnik krok po kroku dla początkujących do wyboru sprzętu, badania lokalizacji i wykrywania odpowiedzialnie.

W 2009, człowiek z wykrywaczem metali odkryła największy znany anglosaskie skarb Skarbu w polu Staffordshire.

To znaleźć składa się tysiące kawałków sięga 7 wieku, starannie wykonane ze złota i srebra.

Anglosaskie skarb Skarbu

Powyżej Słynny złożony krzyż z anglosaskiej skarb skarbu.

Odkąd odkrycie, naukowcy badali, katalogowania i analizowania każdego kawałka za to, co może nam powiedzieć o jego kawałek średniowiecznej historii:

Kto zrobił te kawałki?

Jak były one używane?

Dlaczego zostali pochowani?

Historia się wiadomości nagłówek na całym świecie, zdobywając niezliczone wyobraźnią i bębnienie się odnowione zainteresowanie wykrywaniem metali.

Dziesiątki innych detektory metali dokonały spektakularnych znalezisk na przestrzeni lat. Od dwóch funtów meteorów i Viking hordy do rzymskich monet i biżuterii epoki żelaza: łatwo dostrzec urok tego intrygujące hobby.

Czujesz natchnienie, aby dać metal wykrywania spróbować?

Cóż, zanim się wyprzedza siebie, należy pamiętać, że Twoje szanse na obrót średniowiecznego skarbu (zwłaszcza jeśli wykrywasz w Stanach Zjednoczonych) nie są świetne.

Ale z odpowiedniego sprzętu, niektóre umiejętności, i trochę szczęścia, można znaleźć kilka fascynujących historycznych artefaktów: monety, biżuteria, przyciski, narzędzia, zabawki, klucze, przedmioty wojskowe, lista jest długa.

Nie możemy się natknąć na ogromny przystojniak złota jak Mojave Nugget, 4.9 kg samorz złota znaleźć w Kalifornii w 1977. Ale istnieje wiele powodów, aby dać metal wykrywania spróbować:

Detekcja metalu trafia na zewnątrz, spaceruje po świeżym powietrzu. Jeśli już lubisz chodzenie na spacery, może również cieszyć się dodając emocji wykrywania metalu. To coś takiego jak Pokémon go, ale polujesz na rzeczywiste, materialne dobra.

Interesuje Cię historia? Wyobraź sobie, trzymając historyczne artefakty we własnych dwóch rękach. Wielu ludzi pielęgnuje ich miłość do historii (lub okaże się, że zainteresowanie powstaje) poprzez wykrywanie metalu.

Dowiesz się o swoim regionie, jak zbadać go z wykrywaczem metali. To hobby zabierze Cię do pobliskich plaż i parków, zabytkowych domów i szkół. To doskonały pretekst, aby przejść na kilka lokalnych przygód!

I wreszcie skarb. Jeśli robisz swoje badania i zachować na to, jesteś całkiem prawdopodobne, aby włączyć się niektóre błyszczące elementy — jak monety i biżuteria — które zadowoli kogokolwiek impulsy Magpie.

Ogólnie rzecz biorąc, wykrywanie metalu to świetny sposób, aby nauczyć się nowego hobby, a nawet zebrać wiele schludnych historycznych artefaktów.

Naprawdę można dowiedzieć się wiele o historii i okolicy, podczas gdy obecnie szuka skarbu. Jeśli jesteś osobą naturalnie ciekawą, wykrycie metalu może być dla Ciebie idealnym nowym hobby.

Niektórzy ludzie sprzedają swoje znaleziska na zysk (w sklepach Pawn, na przykład), ale przekonasz się, że wiele osób po prostu zrobić to dla emocji polowania i zadowolenie z połączenia z historią na głębszym, namacalnym poziomie.

Naturalnie, może masz kilka pytań na temat jak dostać się do tej nowej działalności. To może nawet wydawać się trudne zadanie, aby dowiedzieć się, co może trzeba wiedzieć, ale tak naprawdę jest to dość proste.

W tym miejscu przejdziemy przez niektóre z podstaw, aby pomóc Ci zacząć bez dokonywania rzeczy zbyt skomplikowane lub drogie. Będzie to przewodnik dla początkujących do wykrywania metali.

Dobrze, więc jesteś oczywiście będzie potrzebował wykrywacza metali!

Sprawdź moje konkretne Poradniki tutaj:

Najlepsze wykrywacze metali dla pieniędzy

Najlepszy wykrywacz metali dla początkujących

Najlepszy wykrywacz metali dla złota

Najlepszy wykrywacz metali dla monet

Najlepszy wykrywacz metali na plaży

Najlepszy wykrywacz metali dla dzieci

Najlepszy podwodny wykrywacz metali

Najlepszy wykrywacz metali Pinpointer

Najlepsze metal wykrywanie kopanie narzędzia (łopaty & Hand Tools)

Najlepszy metal wykrywający piasek łopaty

Najlepsze metalowe wykrywanie słuchawek

Najlepsze metal wykrywanie torebki dla znaleziska

Najlepsze złote zestawy do panoramowania

Istnieje mnóstwo z nich na rynku, począwszy od dość tanie do tak drogie, że trzeba sprzedać swój samochód, aby kupić.

Oto dobra zasada, naprawdę nie tylko do wykrywania metalu, ale dla wielu rzeczy w życiu: nie trzeba wydawać mnóstwo pieniędzy, zwłaszcza jako początkujący, na wszystkie fantazyjne gadżety i zabawki. Wystarczy kupić dobry, solidny kawałek sprzętu i nauczyć się go używać sprawnie.

To powiedziawszy, Oto kilka dobrych opcji i porad dotyczących znalezienia najlepszego wykrywacza metali.

Masz kilka stałych marek do wyboru, takich jak Garrett, Fisher, Minelab, i wiele innych.

Niezależnie od wykrywacza metali zdecydujesz się kupić, upewnij się, że zrobić swoje badania wcześniej. Przeczytaj opinie, a jeśli to możliwe, Poproś znajomych, którzy wykrywają metal za swoje osobiste doświadczenia i rekomendacje.

Solidny intro Metal Detector powinien kosztować więcej niż około $150-mniej i jesteś prawdopodobnie rozliczenia dla niższej jakości maszyny, która ostatecznie pozwoli Ci w dół.

W zależności od marki i modelu można kupić, spodziewać się wydać do około $400. W przedziale cenowym $150-400, można uzyskać dobrej jakości wykrywacz metali, który będzie służył dobrze od lat.

Niektóre wysokiej klasy wykrywacze metali detalicznych w tysiącach (do około $10K!), ale to jest całkowicie niepotrzebne, chyba że jesteś poważnym poszukiwacz.

Teraz możesz zapytać, co sprawia, że maszyny $300 różnią się od maszyny $10,000?

Mówiąc najprościej, im bardziej drobno wykonane i drogie maszyny, tym więcej informacji może dać Ci o tym, co jest wykrycie pod ziemią.

Wszystkie maszyny mogą identyfikować obecność metalu.

Tańsza maszyna będzie wiarygodnie powiedzieć, że znalazł coś, ale wysokiej klasy maszyna będzie w stanie dostarczyć więcej szczegółów bez Ciebie rzeczywiście kopanie nic się-czy znalazłeś rzadką bryłę złota lub kawałek kosza? Pozwoli to zaoszczędzić trochę czasu, ale po znacznych kosztach finansowych.

Więc zrobić swoje badania podczas poszukiwania maszyny, miej oko na sprzedaż, i myśleć o zakupie używane! Wystarczy pamiętać, że nie należy złamać Bank kupić pierwszy wykrywacz metali.

Co jeszcze? Czy potrzebuję dodatkowego sprzętu?

Oprócz wykrywacza metali, co jeszcze trzeba zrobić swój czas tam poszukiwania jest zabawa, spełnienie, i warto? Kilka sugestii:

Koparka ręczna

A Pinpointer

Worek lub inny pojemnik do trzymania znaleziska

Po pierwsze, prawdopodobnie będziesz chciał koparka ręcznego do kopania wtyczek. Wtyczka jest terminem dla małego otworu kopać, aby dostać się w ręce na obiekt, który znalazłeś.

Standardem branżowym jest Lesche Digging Tool. Istnieją inne, tańsze narzędzia tam, ale Lesche jest najlepszy zwrot za złotówkę. Nie przejmuj się plastikiem, chyba że chcesz go złamać, gdy jest to najbardziej potrzebne.

Lesche ma zątyskowanej krawędzi, aby umożliwić Ci przeciąć korzenie. Jest to w zasadzie wąską kielnią, która pozwoli Ci kopać schludny, łatwo wypełnione otwory i upewnij się, że zostawisz jak najmniejszy wpływ na ziemię, jak to możliwe.

Innym przydatnym narzędziem dla detektory metalu jest pinpointer, który ma dość samo-wyjaśniające nazwę.

Pinkursory dają Ci lokalizację celu z większą precyzją niż Twój wykrywacz metali. Dzięki temu można wykopać znacznie mniej wtyczek, oszczędzając czas i energię oraz czyniąc mniej znacznika na swoim obszarze.

Złotym standardem dla pinkursory jest Garrett Pro Pointer AT. Jeśli naprawdę trzeba zaoszczędzić pieniądze, Garret Pro Pointer II jest również solidne.

Garrett-Pro-Pointer-w

Po trzecie, trzeba worek pewnego rodzaju nosić swoje znaleziska, czy śmieci będziesz sprzedawać jako złom lub cenny artefakt.

Fanny Pack to proste, ale skuteczne rozwiązanie, choć jeśli uważasz, że może znaleźć coś naprawdę miło, utrzymanie czegoś z pojedynczych pojemników do przechowywania może być użyteczne. Torba z wieloma kieszeniami lub pudełko wędkarskie działa dobrze na to.

Jeśli używasz twardego pojemnika, rzeczy to z Rags, aby utrzymać znalezione chronione.

Istnieją również specjalistyczne torby do przewozu metali detektory, ale być całkowicie uczciwy, chyba że jesteś bardzo poważnie o metal wykrywania, prawdopodobnie lepiej zaoszczędzić pieniądze i za pomocą czegoś masz pod ręką, aby nosić swoje znaleziska w polu.

Metal-wykrywający-torba

Dodatkowe akcesoria do rozważenia obejmują:

Dodatkowe cewki: cewki wyszukiwania są w różnych rozmiarach i są dostosowane do różnych warunków i terenów. Jeśli polujesz w różnego rodzaju lokalizacjach, możesz zainwestować w dodatkową cewkę.

Pokrywy cewki: Te niedrogie pokrywy chronią cewkę wyszukiwania wykrywacza metali przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.

Specjalnie zbudowany torba transportowa: pozwoli Ci łatwo i wygodnie przetransportować wykrywacz metali. Alternatywą jest użycie standardowego plecaka, ale oznacza to demontaż detektora za każdym razem, gdy go przetransportowasz.

Wreszcie, należy pamiętać, że metal wykrywania obejmuje spędzenie znacznego czasu na zewnątrz.

Sukienka dla elementów, nosić dobre buty, nie zapomnij o krem do opalania i odstraszacz błędów w razie potrzeby, i zabrać ze sobą kilka przekąsek, wody i dodatkowych baterii.

Gdzie powinienem iść wykrywaniem metali? Jak powinienem prowadzić badania nad potencjalnymi lokalizacjami?

Wszystko to urządzenie nie zrobi ci nic dobrego, jeśli nie idź patrząc w odpowiednim miejscu.

Po pierwsze, musisz zdecydować, czego szukasz. Następnie, do niektórych badań na miejscach, które mogą włączyć się te elementy.

Dobry pierwszy krok to lokalna biblioteka, która często będzie miała stare rekordy i mapy obszaru.

Można porównać te stare mapy do nowych zdjęć satelitarnych i zobaczyć, gdzie stare struktury kiedyś stał i teraz są opuszczone w lesie.

Ten rodzaj badań może dać Ci wielki wgląd w to, jak obszar kiedyś kilka dekad lub nawet wieki wstecz.

Rozważ uważne starych gazet, ponieważ mogą one również odwoływać się do miejsc w obszarze, które są warte czasu i zainteresowania.

W podobnym duchu, jeśli miasto lub miasto ma lokalne społeczeństwo historyczne, mogą istnieć ludzie i zasoby, które mogą Ci pomóc.

Lokalne Towarzystwa historyczne często prowadzą rejestry archiwalne, a kompetentni pracownicy mogą wskazać Cię w odpowiednim kierunku.

Można również znaleźć stare mapy online, na przykład, poprzez bibliotekę Kongresu, stare mapy online, lub historycznych Works mapy.

Powyżej Stara Mapa Sebastiana wlotu na Florydzie.

Jeśli planujesz patrzeć w obszarach przybrzeżnych, sprawdź stare mapy nawigacyjne, aby zobaczyć, jak linia brzegowa została przesunięta.

Byłbyś zaskoczony, jak bardzo Ocean może poruszać się w niektórych dziedzinach, a to może otworzyć możliwości wykrywania metalu.

Jeśli wykrywasz w Stanach Zjednoczonych, możesz skorzystać z aplikacji Clio, która jest przeszukiwalna według lokalizacji i mapy pobliskich zabytków historycznych, od starych pól bitew i szkół do zabytkowych domów i parków.

Innym dobrym sposobem na uzyskanie informacji jest czytanie metali Przewodnik wykrywania książek, ale należy pamiętać, że w zasadzie nic w nich jest dobrze znany na tyle, aby być dość zbierane.

Jest to jedna z zalet wykrywania metalu na własność prywatną, jak może być również pierwszą osobą, aby kiedykolwiek przeszukiwać obszar wokół opuszczonego gospodarstwa, ponieważ jego właściciele w lewo w wielkim depresji.

Oczywiście, zachować ostrożność wokół starych budynków, ale często mogą mieć naprawdę miłe rzeczy ukryte wewnątrz lub w pobliżu, które wykrywacz metali może znaleźć.

Niektóre obszary mają nawet historyczne zdjęcia lotnicze, które pozwalają zobaczyć zmiany w czasie w taki sposób, że nawet stara mapa nie jest w stanie.

Sprawdź historyczne Aerials Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem tej taktyki. Strona pozwala porównać nowe mapy lotnicze do historycznych, pokazując na pierwszy rzut oka, jak rzeczy zmieniły się w Twojej okolicy w ciągu ostatnich kilku dekad.

Można nawet rozmawiać z ludźmi, którzy znają obszar dobrze.

Podczas gdy oczywiście nikt nie żyje dziś w czasie wojny domowej, ktoś, kto żył od 1940 może mieć pamięci budynku lub innego miejsca związanego z wojną, która kiedyś stała w pewnym obszarze i jest teraz upadł w ruinę. Więc nie wahać się zapytać wokół lokalnego baru lub kawiarni; nigdy nie wiesz, co można dowiedzieć się lub ilu nowych przyjaciół będziesz zrobić.

W ogóle, naprawdę masz wiele opcji, jeśli chodzi o badania obszarów, które chcesz wyszukać.

Zanim rzeczywiście udać się w polu, przeprowadzić kilka dokładnych badań, upewnij się, że masz mocne zrozumienie tego, czego szukasz, i znać obszar na tyle dobrze, aby być pewni swojego metalu wykrywania planu.

Jakie są odpowiednie przepisy ustawowe i wykonawcze dotyczące wykrywania metali?

Teraz, gdy masz swój sprzęt sortowane i zdobyć kilka pomysłów na wykrywanie metali lokalizacji, ważne jest, aby rozmawiać zasad i przepisów. Po tym wszystkim, nie można po prostu chodzić gdziekolwiek chcesz i rozpocząć wyszukiwanie.

Istnieją zasady, aby przestrzegać, niektóre napisane w ustawie, inni bardziej jak wytyczne. Wszystkie muszą być przestrzegane.

Więc oto kilka pomysłów na upewnienie się, że nie łamią prawa lub wyrządzają szkodę każdemu lub czegokolwiek podczas wykrywania metalu.

Po pierwsze, w Stanach Zjednoczonych nie jest legalne, aby przenieść się do Parku Narodowego i zacząć szukać artefakty z wykrywaczem metalu.

Byłoby niewygodne, jeśli policja złapał Cię kopanie przycisków w środku Gettysburg National Battlefield, więc nie. W rzeczywistości byłoby o wiele gorzej niż niezręcznej.

Wykrywanie metali w parkach narodowych jest przestępstwem, podobnie jak reliktowe polowanie i usuwanie artefaktów. W ten sposób można wylądować w poważnych kłopotów: może być aresztowany, ścigany za przestępstwo, ukarany grzywną do $10 000, i/lub uwięziony. Plus, Twój niesamowity nowy sprzęt będzie prawdopodobnie skonfiskowane.

Gdzie są potencjalnie dopuszczone do kopania?

Będziesz miał więcej szczęścia z parków miejskich, szkół publicznych, plaż i prywatnych nieruchomości, ale nadal będziesz musiał nabyć odpowiednie uprawnienia.

Przed rozpoczęciem polowania upewnij się, że sprawdzasz się z władzami, które uruchamiają dany obszar.

Chcesz przejść metal wykrywania w lokalnym parku? Skontaktuj się z samorządu miejskiego lub lokalnego ścigania.

Chcesz szukać artefaktów na szkolnych właściwościach? Daj okręgu szkolnego Superintendent wezwanie do uzyskania zezwolenia na metal wykryć na terenie szkoły w całej dzielnicy.

W ogóle, a zwłaszcza jeśli jesteś na lądzie publicznym, to dobry pomysł, aby uzyskać pisemną zgodę właściciela lub administratora obszaru. Przynieś tę pisemną zgodę podczas wyszukiwania w przypadku, gdy ktoś kwestionuje swoje prawo do bycia tam.

Doskonałym miejscem do szukać zakopanych skarbów jest na prywatnej ziemi, zwłaszcza, że nie są związani przepisami gruntów publicznych. Wystarczy poprosić właściciela o pozwolenie na metal wykryć i kopać na własność.

Często pomaga, jeśli wyjaśnić swoją podstawową procedurę do właścicieli nieruchomości, pozwalając im wiedzieć, że kopać tylko małe korki i opuścić ziemię tak, jak go znaleźć. Jeśli czujesz się nieswojo z pukanie na czyjeś drzwi, aby poprosić o pozwolenie, spróbuj wysłać list zamiast.

Tak długo, jak postępować zgodnie z tymi regułami wspólnego sensu, powinieneś być bezpieczny od kłopotów podczas wykrywania metalu.

Co z metalowym wykrywaniem etykiety?

Teraz, gdy przeszliśmy bardziej formalny aspekt ustalenia, czy masz prawo i pozwolenie na metal wykryć w pierwszej kolejności, porozmawiajmy o niektórych niepisanych, nieformalnych zasad.

Te wytyczne zapewnią, że nie zrobisz żadnych szkód lub dać detektory metalu złą nazwę.

Jako dobra pierwsza zasada, nie zaszkodzi.

Odnosi się to do życia jako całość, ale trzeba być ostrożnym z nim tutaj, ponieważ podczas wykrywania metalu można skończyć kopanie sporo otworów. Wypełnij je. Bez wyjątków.

Bądź sumienny o tym, gdzie kopać i upewnij się, że zostawiasz wszystko patrząc na ten sam sposób znalazłeś go.

Jeśli masz pozwolenie na kopać na prywatnej ziemi iw procesie kopać 200 otworów, z których żadna nie wypełnić, to jest murowany sposób nigdy nie jest dozwolone z powrotem na tej ziemi. I ziemianin prawdopodobnie nigdy nie pozwoli żadnych wykrywacz metalu na ich własności ponownie z powodu tych szkód.

Jesteś zobowiązany do znalezienia więcej śmieci niż skarb. Więc co zrobić ze wszystkimi zardzewiałe paznokcie lub śrubek lub Soda puszki?

To zła forma zostawić je tylko leżącego tam w brudu, więc podnieść i zapakować wszelkie śmieci można znaleźć. Jeśli nic więcej, uczysz obszar, w którym szukasz czystszego, bezpieczniejszego miejsca dla każdego.

Ponadto, czyszczenie obszaru w górę będzie absolutnie pomóc reputację detektory metalu jak ty w tym obszarze, więc być rozważne i robić to, co można odebrać śmieci i poprawić obszar.

Czas się tam dostać i metal wykryć…

Teraz przychodzi część zabawy.

1) Dowiedz się, jak korzystać z wykrywacza metali

Powinno to nastąpić przed zdjąć na głównym poszukiwanie skarbów.

Twój detektor prawie na pewno przybywa z podręcznika lub instruktażowe DVD, i istnieje również wiele specyficznych dla modelu tutoriale można wyszukiwać online. Zrób swoją pracę domową, a następnie dostać się na zewnątrz i spróbować!

2) gdy znajdujesz się w Twojej lokalizacji, Rozpocznijmy wyszukiwanie

Jest to błędne przekonanie, że trzeba patrzeć na ekranie detektora metalu, aby wiedzieć, kiedy trafisz jackpota-rzeczywiście, to najważniejsze, aby słuchać.

Urządzenie będzie wiele Bleeps w różnych odcieniach, które nauczysz się interpretować, jak zdobyć doświadczenie. Jeśli masz problemy z słyszeniem detektora nad hałasem w tle, spróbuj użyć słuchawek.

3) chodzić powoli.

Jeśli powerwalk wokół, jesteś zobowiązany do pominięcia rzeczy. Trzymaj cewkę nisko i blisko podłoża — ale nie za blisko. Nie należy dotykać lub wpadać w ziemię, po prostu najedź na niego.

4) masz dobry sygnał? Nadszedł czas, aby kopać wtyczkę

Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, to najłatwiejszy do obejrzenia tutorial jak ten jeden. Z małą praktykowanie praktyczne, dostaniesz zawiesić go w żadnym momencie.

Załóżmy, że polujesz na trawnik: w istocie wtyczka jest małym otworem w kształcie litery U, który pozostaje połączony z jednej strony do trawy. To pozwala odwrócić go z powrotem i zastąpić go w ziemi, gdy jesteś odzyskany cel. Dobry wtyk jest co najmniej 3 „lub tak głęboko, aby uniknąć zerwania korzeni trawy.

5) Czy widzisz swój cel od razu? Jeśli nie, wydostać się pinpointer i umieścić go w otworze

Pinpointer pozwoli Ci znać (przez piszczeć lub wibracyjne), gdy jesteś bardzo blisko do swojego znaleźć i będzie kierować gdzie należy szukać. W ten sposób unikniesz kopania potężnego otworu i możesz dostać się prosto do celu.

6) Umieść znaleziska w torebce lub opakowaniu

Jeśli chcesz oczyścić znaleziska (* * * nie zawsze wskazane: więcej na ten temat poniżej), można to zrobić za pomocą miękkiej szczoteczki lub podobnego osprzętu przed schować je.

Jeśli po prostu znaleźć śmieci, należy spakować go zbyt, najlepiej w innej sekcji kontenera.

7) wymień luźne zabrudzenia na otwór

I Odwróć wtyczkę z powrotem w dół do ziemi.

8) Keep polowanie!

Dokąd pójść następnym razem? Jest sensowne, aby przełączyć się lokalizacje.

Gdy już dokładnie przeszukiwane określonego obszaru, jesteś mało prawdopodobne, aby włączyć się coś dobrego w przyszłym tygodniu.

Niezależnie od tego, czy obracasz się przez kilka ulubionych miejsc, czy zawsze próbujcie gdzieś nowego, musisz się do Ciebie.

Co zrobić z moimi znaleziska? Czy powinienem je oczyścić?

Powiedzmy, że masz udany dzień i jesteś teraz trzyma około 18 wieku francuskich monet raz stracił w dolinie rzeki Ohio! Co robisz z tymi? Cóż masz kilka solidnych opcji.

Wielu detektory metali utrzymują swoje znaleziska dla własnych zbiorów osobistych.

Jak powiedziałem wcześniej, naturalną ciekawość o lokalnej historii jest silnym motywatorem do metalu wykrywania w pierwszej kolejności, więc te francuskie monety będzie grzywny dodatek do kolekcji i dać dobry punkt odniesienia, powiedzmy, zainteresowanie w wojnie siedmioletniej.

Jeśli masz zamiar zachować swoje znaleziska, to może warto rozważyć ich czyszczenia, tak aby można zmaksymalizować ich uznanie.

Istnieje kilka sposobów, aby oczyścić stare elementy metalowe, ale Najprostszym jest użycie ciepłej wody i delikatnego mydła. Delikatnie pocierać szmatką lub miękką szczoteczką, aby usunąć uporczywy brud lub zanieczyszczenia.

Jednak, jeśli uważasz, że może chcesz sprzedać swoje znaleziska, lub jeśli jesteś historycznym kolekcjonerem, który ceni autentyczność wysoko, nie czyścić znaleziska. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do monet, ale idzie do innych obiektów zbyt.

Pamiętaj, że Winchester model 1873 karabin znaleźć opierając się na drzewie w pustyni Nevada z powrotem w 2014?

Cóż, w przypadku, gdy nie, pracownik Parku Narodowego znalazł Winchester model 1873 karabin wykonany w 1882 tylko opierając się na drzewie w Wielkiej Basin National Park. Ten karabin udał się do Muzeum, naturalnie, ponieważ został znaleziony w parku narodowym (pamiętam, co powiedziałem wcześniej o tym?).

Konserwatyści Muzeum wziął wielki ból, aby zachować ten antyczny pistolet w obecnym stanie i zapobiec dalszym szkodom-ale w przeciwnym razie zmiany lub przywrócenia było z pytaniem.

Teraz co jeśli ty ufundować pewien pistolet podobny ten u prywatny Ziemia tam w Nevada? Cóż, cokolwiek to było warte rocznika Kolekcjoner broni byłoby znacznie zmniejszone, jeśli poszedł i oczyścić go, a nawet gorzej, refinished go.

To samo odnosi się do czyszczenia monety. Do rzadkiego Kolekcjonera monet, moneta jest warta najbardziej w jego znalezionym stanie, nieoczyszczone.

Czyszczenie monety prawie na pewno go uszkodzić, albo poprzez pozostawienie otarcia na jego powierzchni od szorowania go, bez względu na to, jak delikatny jesteś, lub poprzez odkładanie pozostałości chemicznych z wszelkich środków czyszczących używasz.

Więc jeśli może masz jakieś plany sprzedaży swoich znalezisk, zachowaj je w ich oryginalnym stanie!

Wykrywanie metalu jest niesamowite!

Nie ma wątpliwości.

Istnieje również wiele do rozważenia podczas uzyskiwania do wykrywania metalu.

Podsumowując: możesz kupić solidny wykrywacz metali dla początkujących bez przekraczania $400.

Sprawdź moje rekomendacje dla najlepszych wykrywaczy metali dla początkujących tutaj.

Poza tym, jedyne elementy wyposażenia naprawdę niezbędne dla początkujących są pinpointer, ręczny koparka i pewnego rodzaju pojemnika.

Tak, można dodać dosłownie nieskończoną listę narzędzi, aż masz WAGON pełen to w holowania za Tobą, ale zachować to minimalny na razie i będziesz dobrze.

Należy zachować ostrożność w odniesieniu do lokalnych, stanowych i federalnych przepisów. Nie wykrywaj metalu, gdzie nie masz pozwolenia i upewnij się, że bez względu na to, czy szanujesz ziemię.

Poszanowanie otoczenia jest absolutnie istotnym elementem tego wspaniałego hobby.

Przed pójściem na zewnątrz należy odświeżyć swoją wiedzę na temat historii lokalnej. To pozwoli Ci zaoszczędzić od wielu ręcznych pracy, zmarnowanego wysiłku i frustracji. Ponadto, dowiesz się wiele o lokalnej historii w procesie.

Spodziewaj się trochę prób i błędów, jak nauczyć się tajniki obsługi nowego detektora metalu i zakres różnych potencjalnych lokalizacjach.

W ogóle, można nauczyć się ton podczas wykrywania metalu, i można nawet zebrać wszelkiego rodzaju unikalne znaleziska po drodze, wraz z fajną historię lub dwa.

Czy pójdziesz do pola szuka starych monet do osobistej kolekcji i stara się uderzyć to duże z jakiegoś złota, baw się dobrze i powodzenia polowania tam!